Tuesday, 24 May 2016
LISTEN LIVE ON:   android 2017 Android | iphone iOS arrow landing

forever young 2016 final

Era performon live para publikut në Francë (Video)

Music
on 24 May 2016
Era performon live para publikut në Francë (Video)

Pas performancës në televizionin gjerman ProSieben, kësaj radhe ajo performoi para publikut të...

  • image

Zyrtare: Milani vazhdon kontratat me tre...

24 May 2016
Zyrtare: Milani vazhdon kontratat me tre futbollistë (Foto)

Milani ka njoftuar se ka vazhduar kontratën me Calabria, Montolivon dhe Antonellin Klubi i Milanit ka njoftuar se ka vazhduar kontratën me tre futbollistë. Fjala është për Riccardo...

Reuters: Eleganti dhe gjaknxehti Xhaka –...

24 May 2016
Reuters: Eleganti dhe gjaknxehti Xhaka – mes dy kombeve

Mesfushori zviceran, Granit Xhaka dallohet për inteligjencën e tij, teknikën dhe shpërndarjen e shkëlqyer, por si një lojtar i tillë elegant ai gjithashtu ka një damar të paqëndr...

Xhaka gëzon Kombëtaren shqiptare

24 May 2016
Xhaka gëzon Kombëtaren shqiptare

Taulant Xhaka, mesfushori i Baselit, është në rrugë të mirë që ta rikuperoi lëndimin e pësuar në ndeshjen ndaj Sionit Taulant Xhaka është një ndër lojtarët kryesorë dhe më energj...

Goli i Mehas ndaj Galatasaray, më i miri...

23 May 2016
Goli i Mehas ndaj Galatasaray, më i miri i sezonit për Konyaspor

Alban Meha do të nisë një aventurë të re nga sezoni i ardhshëm, pasi është larguar nga skuadra turke c për të vazhduar karrierën në Arabi

google play1

Kris Jenner nuk do të jetë më Kris Jenner

Kris Jenner nuk do të jetë më Kris Jenner

24 May 2016

Kris Jenner  edhe më parë ka lënë të kuptohet se ajo mund të ndryshojë mbiemrin...

Eminem shet tullat e shtëpisë

Eminem shet tullat e shtëpisë

24 May 2016

Të famshmëve u shitet çdo gjë. Kështu ka ndodhur edhe me reperin Eminem, i cili...

Ledri Vula kurrë nuk ka dashur të bëhej këngëtar, ja cila është ëndrra e tij

Ledri Vula kurrë nuk ka dashur të bëhej këngëtar, ja cila është ëndrra e tij...

24 May 2016

Ledri Vula është një ndër këngëtarët më të pëlqyer të publikut shqiptar. Megjithëse është një...

Angelina Jolie, profesoreshë në Universitetin e Ekonomisë së Londrës

Angelina Jolie, profesoreshë në Universitetin e Ekonomisë së Londrës

24 May 2016

Përveçse është fituese e çmimeve Oscar dhe është përfshirë në politikë, Angelina Jolie ka shtuar...

Taylor dhe Gigi kërcënime me vdekje

Taylor dhe Gigi kërcënime me vdekje

23 May 2016

Të famshmrt Taylor Swift dhe Gigi Hadid po ndihen të rrezikuara pas kërcënimeve që po...

Ish truproja ja qanë hallin Kimit

Ish truproja ja qanë hallin Kimit

23 May 2016

Steve Stanulis u bë i famshëm si truproja i shkarkuar nga Kanye West. Steve, që...

Ronela arrin milionëshin e parë me ”A do si kjo”

Ronela arrin milionëshin e parë me ”A do si...

07 January 2016

Këngëtarja shqiptare Ronela Hajati, e cila njihet për hitet e saja muzikore, së fundmi realizoi...

Dua Lipa humb në finale të “BBC Sound of 2016”

Dua Lipa humb në finale të “BBC Sound of...

08 January 2016

Megjithëse mediat ndërkombëtare e cilësojnë njërin prej zërave më të bukur të këngëtarëve të rinj...

"Godet" Eni Koci, e publikon këngën me klip(Video)

Godet Eni Koci, e publikon këngën me...

06 January 2016

Këngëtarja e bukur nga Shqipëria, Eni Koci sapo e ka publikuar këngën e re të...

Grekët i bllokojnë Bleros këngën ‘N.U.N’ në Youtube

Grekët i bllokojnë Bleros këngën ‘N.U.N’ në Youtube

21 January 2016

Kënga e shumë komentuar në publik 'N.U.N' nuk gjendet më në kanalin e Bleros në...

Linda Halimi mahnit J.Lo në “American Idol”

Linda Halimi mahnit J.Lo në “American Idol”

07 January 2016

Më në fund, Linda Halimi ka debutuar në shown për zbulimin e talenteve “American Idol”....

Elina Duni në kreun e top-listave zvicerane të xhazit

Elina Duni në kreun e top-listave zvicerane të xhazit

07 January 2016

Elina Duni gjatë vitit që shkoi ka qenë mjaft e suksesshme në skenat e Zvicrës...

Era performon live para publikut në Francë (Video)

Era performon live para publikut në Francë (Video)

24 May 2016

Pas performancës në televizionin gjerman ProSieben, kësaj radhe ajo performoi para publikut të Francës.

Adele publikon këngën më të re (Video)

Adele publikon këngën më të re (Video)

23 May 2016

Këngëtarja britanike Adele ka publikuar këngën e saj më të re “Send My Love (To...

Publikohet kënga e paralajmëruar “All In” nga Nurteel, Blero dhe Alex (Video)

Publikohet kënga e paralajmëruar “All In” nga Nurteel, Blero...

20 May 2016

Këngëtari Blero ka paralajmëruar se do të publikohet kënga “All in” nga Nurteel në të...

Alban Skenderaj me këngë të re, ja kur do të publikohet

Alban Skenderaj me këngë të re, ja kur do...

19 May 2016

Nuk ka shumë ditë që këngëtari Alban Skenderaj ka publikuar duetin e tij ‘Kam nevojë’...

‘Ti, jeta’ nga Soni Malaj dhe Gena kalon mbi 2 milionë klikime në Youtube (Video)

‘Ti, jeta’ nga Soni Malaj dhe Gena kalon mbi...

18 May 2016

 ‘Ti, jeta’ është projekti muzikor mes këngëtares Soni Malaj dhe Genës.

Sa e hodhi këngën e re, paralajmëron tjetrën

Sa e hodhi këngën e re, paralajmëron tjetrën

17 May 2016

Kanë kaluar vetëm një javë nga publikimi i këngës më të retë cilën Alban Skenderaj...

radio products per web

Shitjet e iPhone 7 pritet të jenë më të mëdha!

Shitjet e iPhone 7 pritet të jenë më të mëdha!

24 May 2016

Sipas një raporti të fundit thuhet se Apple është duke u bërë gati të porosisë më shumë iPhone...

Samsung Galaxy S7 prezantohet më 10 qershor

Samsung Galaxy S7 prezantohet më 10 qershor

24 May 2016

Samsung së fundmi ka publikuar detajet e versionit Active të Galaxy S7. Telefoni do të vijë me e...

Google dhe Levis sjellin edhe këmishën e mençur!(Video)

Google dhe Levis sjellin edhe këmishën e mençur!(Vid...

23 May 2016

Google dhe Levis kanë prezantuar bashkëpunimin e parë të tyre të quajtur Project Jacquard që s...

Facebook akuzohet se shkel privatësinë e miliarda përdoruesve të saj!

Facebook akuzohet se shkel privatësinë e miliarda pë...

23 May 2016

Facebook është në telashe sërish për ruajtjen dhe skenimin e mesazheve private të përdoruesve të...

        LISTEN LIVE ON:   android 2017 Android | iphone iOS arrow landing

John Winston Ono Lennon

John Winston Ono Lennon

John Winston Ono Lennon (9 Tetor 1940 - 8 Dhjetor 1980) ishte muzikant anglez i zhanrit rok, tekst-shkrues, autor, dhe aktivist paqe që ka marrë famë në mbarë botën si njëri nga anëtarët themelues të The Beatles.