Tuesday, 30 September 2014

androidlisten-live-bluearrow landing       iOS-Button-Final-blue

  Android AppStore Logo-1

 • image
 • image
Previous Next
 
 • image
 • Naimi Regllazhe
 • A&M Shop
 • Android
 • AME Tork
 • Petrol Company
 • Besi Regllazhe
 • Ontexi Mont
 • Anea Group
 • Elting Eletronics
Will.i.am frymëzohet nga Michael Jackson

Will.i.am frymëzohet nga Michael Jackson

Will.i.am pos qĂ« Ă«shtĂ« kĂ«ngĂ«tar i njohur, ai njihet edhe si dizenjues – projektues makinash dhe çantash. Will.i.am ka dĂ«shmuar se...

Shkëndija vendos të realizojë këngë të reja tek Virusi i Elitës 5

Shkëndija vendos të realizojë këngë të...

Gjatë gjithë dimrit ajo e ka bërë nxehtë me fotot erotike të cilat i reklamonte në rrjetet sociale, e tash ka...

WHAT'S HOT?

Will.i.am frymëzohet nga Michael Jackson

Showbiz
on 30 September 2014

Will.i.am pos qĂ« Ă«shtĂ« kĂ«ngĂ«tar i njohur, ai njihet edhe si dizenjues – projektues makinash dhe çantash. Will.i.am ka dĂ«shmuar...

Brad Pitt lavdëron kolegun

Showbiz
on 30 September 2014

Aktori Brad Pitt nuk ngurron ti lavdërojë ata që e meritojnë. Ai e ka lavdëruar kolegun e tij nga filmi...

Annie Lenox përqesh feminizmin e Beyonce

Showbiz
on 30 September 2014

Së fundi është tejet aktuale tema e feminizmit ndër aktore e këngëtare. Shumica po bëjnë fushata me tone feministe. Këngëtarja...

Ed Sheran këshillohet nga Sir Paul McCartney

Showbiz
on 30 September 2014

Ed Sheeran përditë e më shumë po bëhet këngëtari favorit i miliona njerëzve anë e kënd botes. Ylli i ri...

Jetojnë bashkë

Showbiz
on 29 September 2014

Jennifer Lawrence dhe Chris Martin kanë vendosur ta forcojnë edhe më tutje marrëdhënien e tyre duke filluar të...

Rihanna ylli ardhshëm në filmin e ri 'Bond'!

Showbiz
on 29 September 2014

Sipas disa raporteve tĂ« dala thuhet se Rihanna do tĂ« ketĂ« njĂ« rol nĂ« filmin e ri ‘Bond’.

Brad Pitt martesa nuk është vetëm titull

Showbiz
on 29 September 2014

Aktori Brad Pitt, i cili u martua në gusht të këtij viti me aktoren Angelina Jolie, thotë se martesa është...

Cate Blanchett nderohet me doktoratë

Showbiz
on 29 September 2014

Cate Blanchett mbajti një fjalim të pasionuar pasi qe ajo pranoi një doktoratë nderi javën e kaluar.

Kylie Jenner me shumë operime për tu dukur si Kim

Showbiz
on 29 September 2014

Kylie Jenner është vetëm 17 vjeç, por mjekët tregojnë se ajo ka pasur disa ndërhyrje të kirurgjisë plastike.

Will.i.am frymëzohet nga Michael Jackson

30 September 2014
Will.i.am frymëzohet nga Michael Jackson

Will.i.am pos qĂ« Ă«shtĂ« kĂ«ngĂ«tar i njohur, ai njihet edhe si dizenjues – projektues makinash dhe çantash. Will.i.am ka dĂ«shmuar se Ă«shtĂ« tejet i talentuar dhe se ka shije tĂ« hollĂ«.

Ello, “vrasĂ«si i Facebook-ut”

30 September 2014
Ello, “vrasĂ«si i Facebook-ut”

Të gjithë ata persona të cilët janë mërzitur nga Facebook dhe reklamat që shfaqen në profilin e tyre, tani kanë...

‘ZejemĂ«r’ e kalon 1 milionĂ«shin

27 September 2014
‘ZejemĂ«r’ e kalon 1 milionĂ«shin

I duhen edhe disa ditĂ« qĂ« t’i mbushĂ« dy muaj prej kohĂ«s kur Ă«shtĂ« lansuar nĂ« kanalin ‘Youtube’.

E pyesin Van Gaalin: A e ke parë Adnan Januzajn?

30 September 2014
E pyesin Van Gaalin: A e ke parë Adnan Januzajn?

Mediat angleze kanë një pyetje të përbashkët për Louis Van Gaal. Paraqitja fantastike e kosovarit, Adnan Januazaj për rezervat e Manchester United dhe goli i tij fantastik në ndeshjen ndaj Tottenham ka bërë që mediat angleze ti drejtojnë pyetje Van...

Humbni 4 kilogram me dietën me hurm...

Dieta me hurma arabe është një nga dietat q...

Disa mënyra për tu liruar nga stres...

Stresi Ă«shtĂ« “sĂ«mundja” qĂ« na kap tĂ« gjithĂ«...

Përdorimi i përditshëm i kikirikëve...

Hulumtimi i organizuar nga shkencëtarët ame...

Probleme me kapsllëkun dhe infeksio...

Farat e linit, të njohura në gjuhën mjekëso...

Kuron sëmundjet, ja disa fakte inte...

Qepa është e njohur për efektet e saj të sh...

Efektet e një molle para vaktit

Në studimin e bërë së fundmi mbi studentët ...

ON iOS

Ads Right-Mid